Atribuită
Cumpărare directă
Cuirasa din piele tip musculata (2 buc), Fustanela din piele cu decoratiuni metalice (4 buc), Protectii din piele pentru antebrat (4 buc), Creasta pentru coif roman (1 buc), Coif medieval conic (5 buc), Coif roman tip Imperial Galic (3 buc), Coif normand (6 buc)
- Număr anunț
- DA28791000
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- MEDIEVALUM EXIM SRL (CUI 15262387)
- Cod CPV
- 18420000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.722 RON
- Valoare atribuită
- 7.722 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.