Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviara (A.R.F.), pentru autovehiculele din dotare, marca Dacia DUSTER. Autovehiculele pentru care se solicita polite de tip RCA: DACIA DUSTER COMFORT TCE 150 GPF- 2 buc. (comform CIV atasate ). Numar polite RCA :2 . Pretul unei polite RCA este de 792,00 lei. Valabilitatea actualelor polite de asigurare RCA expira in data de 28.09.2021. Valabilitatea politelor este de 12 luni de la data emiterii.
- Număr anunț
- DA28725684
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.584 RON
- Valoare atribuită
- 1.584 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.