Atribuită
Cumpărare directă
Compania Control Arhisoft Management are un intreg portofoliu de servicii orientat catre proiectarea, gestionarea si mentenanta Sistemului de Control Intern Managerial conform OSGG 600/2018 cu modificarile si completarile ulterioare. Expertiza in acest domeniu se evidentiaza prin dezvoltarea platformei informatice de tip PAAS, cu acces online "Solutia e-S.C.I.M." pentru gestionarea si monitorizarea Sistemului de Control Intern Managerial, www.e-scim.ro. Prin contractarea serviciilor lunare de suport tehnic si acces la "Solutia e-SCIM", puteti beneficia de: •Acces on-line la modulele integrate ale platformei in functie de necesitatile si specificul entitatii publice, •Acces nelimitat si particularizat al fiecarui angajat la modulele configurate ale platformei, •Centralizarea tuturor documentelor specifice Sistemului de Control Intern Managerial in Modulul "Biblioteca Documente", •Repartizarea documentelor specifice fiecarui compartiment pe organigrama entitatii, •Generarea automata a anexelor de raportare asupra Sistemului de Control Intern Managerial, in conformitate cu legislatia aplicabila in vigoare, •Notificarea tuturor modificarilor legislative specifice S.C.I.M. prin intermeiul modulelor dedicate "Mesagerie", "Alerte, •Mentenanță tehnică Soluția e-S.C.I.M., •Suport tehnic utilizare Soluția e-S.C.I.M. •Suport tehnic monitorizare/mentenanță documentație Sistem de Control Intern 6 ore/zi, 5 zile/saptamana prin intermediul Modulului "Suport Live", •Suport tehnic de speciali
- Număr anunț
- DA28886063
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
- Furnizor / câștigător
- CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
- Cod CPV
- 30211300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.