Atribuită Cumpărare directă

Actele (registre,condici,cataloage,foi volante,etc)sunt legate in coperti din carton mucava de 1,5 mm grosime cu pinza speciala pentru legatorie ,avind dimensiuni ale uneia din fete de maxim 35 cm.

Număr anunț
DA28838900
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
Furnizor / câștigător
PROFLEG STADUM SRL (CUI 31203633)
Cod CPV
79995100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat