Atribuită
Cumpărare directă
MĂNUȘI DE UNICĂ FOLOSINTĂ PUDRATE conform ofertei tehnico-financiare trimisă și înregistrată la POLIȚIA LOCALĂ BACĂU cu nr. 12159/01.09.2021 , care cuprinde 500 buc (5 cutii cu 100 buc/cutie) mănuși de examinare de unică folosință , cu următoarele caracteristici tehnice: 1) ambidextre 2) non -sterile 3) pudrate 4) de unică folosință 5) rezistente la utilizare 6) mărime XL 7) culoare: neagră sau alb Produs ofertat:MANUSI DE EXAMINARE /MEDICALE UNICA FOLOSINTA - LATEX PUDRATE AVIZATEANMDM, MASURA XL ( cu mentiunea ca la acest tip de manusti nu exista marimea XXL, aceasta marime exista doar la manusile industriale). Prețul unitar este de 0,21 lei /buc mănușă de unică folosință
- Număr anunț
- DA28720352
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.