Atribuită
Cumpărare directă
INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA , MASCA DE PROTECTIE KN95 ASIGURA O BUNA PROTECTIE IN DOUA SENSURI, PRIN FILTRAREA ATAT A INTRARII CAT SI A ELIMINARII FLUXULUI DE AER. SUNT MASTI ADECVATE, CONCEPUTE PENTRU A CREA UN SIGILIU FACIAL IMPOTRIVA PARTICULELOR DE PRAF, BACTERII SI VIRUSI CARACTERISTICI: - FORMA 3D A MASTII ESTE PROIECTATA PENTRU FORMA FETEI UMANE, ASIGURA ETANSEITATEA SI CRESTE CAPACITATEA DE RESPIRATIE A MASTII - IMBUNATATESTE CONSIDERABIL PERMEABILITATEA AERULUI SI O FACE MAI CONFORTABILA DE PURTAT SI RESPIRAT - CURELE ELASTICE SI CLEMA DE NAS REGLABILA PENTRU DIFERITE FORME SI DIMENSIUNI ALE FETEI - BANDA METALICA PENTRU MULAJ PERFECT PE NAS - PERFECTA PENTRU UTILIZARE ZILNICA SI ACTIVITATI IN AER LIBER - GRADUL DE FILTRARE: ≥95% - MATERIAL: PANSA FILTRANTA, TESATURA NEALERGICA, NETESUTA FORMATA DIN 4 STRATURI: 1. FIBRA DE POLIPROPILENA NETESUTA 2. FIBRA DE POLIPROPILENA 3. MATERIAL TEXTIL STATIC, INJECTAT 4. MATERIAL TEXTIL DERMOFIL, DIN POLIPROPILENA NETESUTA
- Număr anunț
- DA28677121
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.014 RON
- Valoare atribuită
- 1.014 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.