Atribuită Cumpărare directă

INITIALIZAREA ACHIZITIEI TINE LOC DE COMANDA , Elastic la maneci, in talie si glezne. Gluga cu elastic. Inchidere cu fermoar lung . Asigura rezistenta la penetrarea cu agenti infectiosi umeda si uscata clasa 6. Ambalat individual 1 buc/ punga, 50 buc/ cutie. Comanda minima – bax de 50 buc mai putin

Număr anunț
DA28674972
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.294 RON
Valoare atribuită
3.294 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.294 RON

din 3.294 RON estimat