Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1395215/14.11.2023

Număr anunț
DA34563280
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.246.829 RON
Data publicării
24.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.246.829 RON