Atribuită Cumpărare directă

1 Masti chirurgicale 1100 buc 2 Dezinfectant pardoseli Klintensiv 5 l 4 buc 3 Manusi chirugicale M 5 cut 4 Bonete 100 buc 5 Banda adeziva marcare (verde, albastru, rosu, galben) 4 buc 6 Dozator sapun lichid, ABS, montaj suspendat, alb, 500 ml 4 buc

Număr anunț
DA28703788
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 (CUI 32215296)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.347 RON
Valoare atribuită
1.347 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.347 RON

din 1.347 RON estimat