Atribuită Cumpărare directă

Masti protectie faciala 3 straturi, 3 pliuri FFP1

Număr anunț
DA28679569
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464 RON
Valoare atribuită
1.464 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.464 RON

din 1.464 RON estimat