Atribuită Cumpărare directă

CARTUS OXID DE ETILENA Concentratie = 100% oxid de etilena. Greutate neta = 100g Cartus din aluminiu, cu dimensiunile: Diametru = 38mm, Inaltime = 165mm. Se livreaza cu documente de conformitate/compatibilitate de la producator: marcaj CE, Certificat de Conformitate, Fisa de Securitate (MSDS).

Număr anunț
DA28886666
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
24326310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.124 RON
Valoare atribuită
2.124 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.124 RON

din 2.124 RON estimat