Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS OXID DE ETILENA Concentratie = 100% oxid de etilena. Greutate neta = 100g Cartus din aluminiu, cu dimensiunile: Diametru = 38mm, Inaltime = 165mm. Se livreaza cu documente de conformitate/compatibilitate de la producator: marcaj CE, Certificat de Conformitate, Fisa de Securitate (MSDS). mai putin
- Număr anunț
- DA28684459
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 24326310-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128 RON
- Valoare atribuită
- 1.128 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.