Atribuită Cumpărare directă

Manusile sa fie marimea M, L, si Xl astfel (80,80 si 60 cutii ). Toate produsele sa fie insotite de documentele mentionate de operatorul economic.

Număr anunț
DA28824170
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.813 RON
Valoare atribuită
14.813 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.813 RON

din 14.813 RON estimat