Atribuită Cumpărare directă

ESPRESSOR COFFEE MACHINE SAECO RI9851/01 LIRIKA ONE TOUCH CAPPUCCINO, astfel:  ESPRESSOR COFFEE MACHINE SAECO RI9851/01 LIRIKA ONE TOUCH CAPPUCCINO: - 2 buc. x 1.590,75 lei = 3.181,50 lei;  KIT DE MENTENANTA AQUA CLEAN CA6707/10: - 4 buc. x 177,76 lei = 711,04 lei;

Număr anunț
DA28861564
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.892 RON
Valoare atribuită
3.892 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.892 RON

din 3.892 RON estimat