Atribuită
Cumpărare directă
Model TL-SG1016D Specificatii tehnice Porturi 16 Standarde 802.3 Rata de transfer 10/100/1000 Mbps Tabela de adrese MAC 8k Montare in rack Da Altele 802.3X Flow Control, Back PressureAuto-Uplink pe fiecare portCarcasa metalica Alimentare Intrare: 220~240VAC, 50/60Hz Iesire: 12VDC/2.0A Temperatura de functionare 0 - 40 grade C Dimensiuni 294*180*44 mm
- Număr anunț
- DA28835397
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.371 RON
- Valoare atribuită
- 1.371 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.