Atribuită Cumpărare directă

1. Gembird 652A, 360W / 650 VA - 10 buc 2. Switch TP-LINK Switch cu management L2 TP-Link, 24 Porturi Gigabit, 4 x SFP+ Gigabit TL-SG3428XMP - 6 buc 3. Memorie USB Kingston DataTraveler 80 USB flash drive 32 GB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Black,Silver - 4 buc Produsele vor fi însotite de certificat de calitate/conformitate si garantie.

Număr anunț
DA28801330
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.186 RON
Valoare atribuită
13.186 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.186 RON

din 13.186 RON estimat