Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de confirmare, realizat din material plexiglass 2mm, transparent, tip buzunar, autoadeziv, dimensiune 80x180x15 mm, livrat cu doua bucati pvc (rosu si alb), interschimbabile, pentru aplicare pe usile saloanelor cu pacienti. Produs de inalta calitate ce poate fi curatat cu orice substanta biocida
- Număr anunț
- DA28665945
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
- Cod CPV
- 31625000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.415 RON
- Valoare atribuită
- 6.415 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.