Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE MEDICALE CONFORM ADV1239204: Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA COTA TVA Pret total LEI fara TVA Pret total LEI cu TVA "Pensa plastic sterila, cu varfuri ascutite, 20 buc/ set - Culoare: verde - Dimensiune: 12,5 cm - Utilizare: tratamentul plagilor, manevrare comprese si tampoane - Design: bratele pensei sunt lungi , fara striatii la varf" SET 2 43.20 19% 86.40 102.82 "PENSA COL POZZI Pensa col Pozzi TIRAPALLE se utilizeaza in procedurile ginecologice in care este necesara prinderea colului uterin. Varfurile ascutite ale pensei si sistemul de blocare permit o fixare sigura si ferma odata ce cervixul este prins. Designul produsului minimizeaza durerea si sangerarea in timpul procedurii. Produs de unica utilizare, impachetat individual si sterilizat cu oxid de elilena (EtO). Pensa col Pozzi TIRAPALLE are lungimea de 25 cm." BUC 40 23.63 19% 945.20 1,124.79
- Număr anunț
- DA28804384
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.031 RON
- Valoare atribuită
- 1.031 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.