Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REACTIVI DE LABORATOR CONFORM OFERTA 5941 : COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA HT15-1KT Trichrome Stain (Masson) Kit. Producator Sigma Aldrich Kit 1 1932.41 1932.41 ARG30300.1 "Endothelial Cell Marker Antibody Duo (CD31, CD34). Producator Arigo Biolaboratories - cod ARG30300" Kit 1 3432.00 3432.00 ARG24083.500 "Anti-Rabbit IgG (H+L) (Cyanine 5) [Goat], 500 µl. Producator Arigo Biolaboratories - cod ARG24083" Buc 1 1938.00 1938.00 ARG23776.500 "Anti-Mouse Ig (FITC), pre-adsorbed [Goat], 500 µg. Producator Arigo Biolaboratories - cod ARG23776" Buc 1 1938.00 1938.00
- Număr anunț
- DA28733764
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.240 RON
- Valoare atribuită
- 9.240 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.