Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DE LABORATOR CONFORM ADV1235553: Cod produs Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA SV02-C20-1K0 "FLACON CROMATOGRAFIE TRANSPARENT 12X32 MM Flacon pentru cromatografie cu dop filetat Sticla borosilicata Kimble 5.1 ,gura larga (diametru 6,2 mm) A se folosi impreuna cu capacul 9-425 Diametru : 11,6 mm Inaltime : 32 mm 1000 bucati/pac Producator Labbox" pac 1 456.85 456.85 SC02-P02-1K0 "CAPAC CU FILET PT FLACON CROMATOGRAFIE Capac cu filet pentru flacon cromatografie 9 - 425 Material : pre-slit silicon / PTFE septa Optimizeaza partea de injectie 1000 bucati/pac Producator Labbox" pac 1 834.24 834.24
- Număr anunț
- DA28706558
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.291 RON
- Valoare atribuită
- 1.291 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.