Atribuită Cumpărare directă

PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE DE LABORATOR CONFORM OFERTA 5390: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA QLPG-090-100 "UZ GENERAL FILTRARE MEDIE DIAM 70 MM ( RONDELE ) Hartie de filtru PRAT DUMAS pentru uz general, filtrare medie Diamteru : 90 mm Continut maxim de cenusa : 0,10% Greutate specifica :65 g/m Dimeniune pori : 7 - 10 µm Grosime : 170 µm Echivalent cu Whatman 93 Pachet din 100 de rondele Producator Labbox" PACHET 5 16.10 80.50 BP1105-1 "Methanol, anhydrous, 99.8%. Methyl alcohol. CAS 67-56-1 Molecular Formula C H4 O Molecular weight 32.04 Assay 99.9 % Producator Fisher Bioreagents " 1 L 2 175.41 350.82 indigen "ALCOOL ETILIC 99.50 % absolut PA Producator Chimreactiv Bucuresti" 1 L 2 52.50 105.00 1880100500 "Titrant 5 - solutie pentru titrare volumetrica Karl Fischer, cu reactivi bi-componenti; 1 ml ≙ ca. 5 mg H₂O Aquastar® Producator Merk Milipore " 500 ML 1 316.80 316.80 AM02730500 "Ammonium chloride, for analysis, ExpertQ®, ACS, ISO, Reag. Ph Eur. CAS: 12125-02-9. Formula NH4Cl. M = 53,49 g/mol. Assay (argentometric): min. 99,5 %. Ambalat la 500 G de producator. Producator Scharlau Spania" 500 G 1 101.25 101.25 8147330100 "Magnesium chloride anhydrous for synthesis. CAS 7786-30-3 Synonyms: Magnesium dichloride Molar Mass: 95.22 g/mol Chemical Formula: MgCl₂. Ambalat la 100 G de producator. Producator Merck Milipore " 100 G 3 127.20 381.60 1072101000 "Peroxid de hidrogen 30%. (Perhidrol®) pentru analiza (stabilizat pentru depoz

Număr anunț
DA28686985
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.470 RON
Valoare atribuită
9.470 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.470 RON

din 9.470 RON estimat