Atribuită Cumpărare directă

Este o solutie cu actiune rapida, care nu contine alcool, aldehide sau fenoli. cu un spectru larg de actiune biocida si ideal pentru orice tip de material. Sterisol contine ca substante active sarurile cuaternare de amoniu si are un spectru larg de actiune biocida. Mod de utilizare: Suprafete: Se pulverizeaza direct pe zona care necesita curatare sau dezinfectare si se distribuie uniform solutia activa peste intreaga suprafata si obiectele care trebuie dezinfectate. Se lasa sa actioneze minim 5 minute. Nu necesita clatire. Instrumentar: Se curata instrumentarul de murdarie grosiera daca este cazul, apoi se imerseaza in solutie. Se lasa sa actioneze 60 de minute apoi se spala cu apa sterila. Microaeroflora: Se aplica solutia prin pulverizare sau nebulizare. Operatia de pulverizare sau nebulizare se face in absenta persoanelor din incaperi sau spatii inchis, urmata apoi de aerisire. Substante active: Clorura de didecildimetilamoniu si saruri cuaternare de amoniu

Număr anunț
DA28679620
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.501 RON
Valoare atribuită
3.501 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.501 RON

din 3.501 RON estimat