Atribuită Cumpărare directă

Tip cablu : MYYM Culoare : negru 3x2.5mm Tensiune de lucru 300/500V Pret /ml

Număr anunț
DA28846214
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
NEW ERA SEVEN INVEST CORNER 93 SRL (CUI 30190276)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.283 RON
Valoare atribuită
17.283 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.283 RON

din 17.283 RON estimat