Atribuită Cumpărare directă

• Consum:40W • Tensiune alimentare:AC:220- 240V • Tip LED: SMD Samsung • Montaj: suport prindere • Unghi dispersie lumina: 110° • Intensitate luminoasa: 4800 lm • Culoare: 6400K -lumina rece • Dimensiuni: 1200x74.1x24.4mm • Grad de protectie: IP20 • Clasa eficienta energetica :A++ • Certificate:ROHS,CE • Durata de functionare : 30.000 ore • Garantie: 5 ani • Transport inclus in pret

Număr anunț
DA28838430
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
NEW ERA SEVEN INVEST CORNER 93 SRL (CUI 30190276)
Cod CPV
31521000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.572 RON
Valoare atribuită
64.572 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.572 RON

din 64.572 RON estimat