Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA ! RUGAM CA MARFA SA FIE INSOTITA DE URMATOARELE DOCUMENTE: FACTURA FISCALA, DECLARATIE DE CONFORMITATE CU NR.DE LOT, CERTIFICAT DE CONFORMITATE MARCA ,,CE “, DISPOZITIVELE MEDICALE TREBUIE INSOTITE SI DE: INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, AVIZ DE FUNCTIONARE pentru distribuitor in care sa se regaseasca producatorul dispozitivului medical achizitionat. (unde este cazul)

Număr anunț
DA28803822
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.978 RON
Valoare atribuită
3.978 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.978 RON

din 3.978 RON estimat