Atribuită
Cumpărare directă
Tuburi recoltare sange venos pentru VSH Recipient recoltare sange cu capac negru, din material plastic (polipropilena), vacumat, steril, cu citrat sodic 3,2%, pt.1,5 ml sange, care pot fi folosite atat pentru citire manuala cat si pentru cititor automat de VSH, care sa permita analizarea a 20 de tuburi o data, sa citeasca probele in 30 de minute, conform recomandarilor CLSI, sa fie compact, sa aiba BarCode Reader si imprimanta on board, sa permita conectarea la sistemul informatic al laboratorului, sa permita control de calitate intern si sa efectueze corectia rezultatelor in functie de temperatura. Capac negru din cauciuc. Eticheta contina – marcajul CE, cu spatii speciale pentru a se completa datele de identificare ale pacientului; Producator: Greiner Bio-One, Austria.
- Număr anunț
- DA28778740
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
- Cod CPV
- 33141300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.160 RON
- Valoare atribuită
- 5.160 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.