Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii de medicina muncii, in conformitate cu legislatia in vigoare (Legea nr 319/ 2006 a securitatii si sanatatii in munca, HG nr 355/2007 privind supravegherea sanatatii lucratorilor, modificata si completata cu HG nr 1169/2011) pentru un numar total de 67 angajati (structura de personal): -Personal didactic (invatatori/profesori) (55 angajati): examen medicina muncii, testarea acuitatii vizuale, testare psihologica – 55.00 lei/persoana; -Personal didactic auxiliar (TESA) = (6 angajati): examen medicina muncii, testarea acuitatii vizuale – 30.00 lei/persoana; -Personal nedidactic auxiliar (ingrijitori, mucitor) (7 angajati): examen medicina muncii; examen coproparazitologic – 40,00 lei/persoana Oferta include supravegherea sanatatii lucratorilor (examen medicina muncii periodic, la angajare, la reluarea muncii, consulturi spontane, efectuarea analizelor biologice, investigatii paraclinice conform riscurilor profesionale identificate) , consultanta de specialitate medicina muncii.

Număr anunț
DA28876136
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 131 (CUI 33323725)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 15255428)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.485 RON
Valoare atribuită
3.485 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.485 RON

din 3.485 RON estimat