Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE: AUTOCOLANT 0.90 M 4 BANDA ADEZIVA 18X33 S TAPE BUC 5 BANDA ADEZIVA 48X66 BEDAX BUC 5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM NOKI BUC 5 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 NOKI BUC 15 BON NR A5 PERSONALIZAT BUC 4 CAIET A4 80F PIGNA COLOR BUC 2 CALCULATOR BIROU MILAN 12DG BUC 2 CARTUS TONER HP CE285A BUC 1 COMANDA A4 BUC 1 CONDICA PREZENTA A4 CARTONATA BUC 2 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI BUC 250 FLUID CORECTOR A-SERIES 20ML BUC 9 FOARFECA HERLITZ 17CM BUC 2 FOLII PROTECTIE A4 BUC 300 HARTIE COPIATOR A4 IQ 80GR/MP TOP 67 LIPICI STICK KORES 40GR BUC 5 MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130 BUC 5 MINE ROTRING CR MEC 0.5/0.7/1M BUC 2 NOTES ADEZIV BRILIANT 75X75 BUC 12 PIGMENT MIXT COLOR INT. 50ML BUC 1 PIGMENT RENEW UNIVERSAL 70ML BUC 10 PIX GEL PENSAN MY KING BUC 60 PRELUNGITOR CERAMIC 10M 5P BUC 2 PROSOP HARTIE FIORE 2 ROLE/SET BUC 2 REGISTRU INTRARE-IESIRE CART BUC 2 SFOARA BUMBAC 100GR. BUC
- Număr anunț
- DA28824875
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Henri Coanda" Tulcea (CUI 4705489)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.680 RON
- Valoare atribuită
- 2.680 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.