Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 1 buc. - mapă de birou, conform cerințelor din Caietul de sarcini anexat. Prin acceptarea achiziției în SEAP ofertantul își asumă și acceptă toate specificațiile caietului de sarcini.

Număr anunț
DA28815628
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat