Atribuită Cumpărare directă

MASCA PROTECTIE TREI STRATURI-29750BUC; MASCA P[ROTECTIE COPII 3STR-26250BUC

Număr anunț
DA28775076
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 12 TULCEA (CUI 13625958)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat