Atribuită Cumpărare directă

Cartuse tonere pentru imprimante tip Canon MF 729 "Canon LBP 6000 "HP Pro MFP M130 Xerox B205

Număr anunț
DA28861852
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.913 RON
Valoare atribuită
9.913 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.913 RON

din 9.913 RON estimat