Atribuită Cumpărare directă

AGENDA A5 NEDATATA ZILNICA 2022 166 BUC AGENDA A4 SAPTAMANALA 2022 36 BUC

Număr anunț
DA28896372
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
22819000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.973 RON
Valoare atribuită
2.973 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.973 RON

din 2.973 RON estimat