Atribuită
Cumpărare directă
NR CRT DENUMIRE CANT PRET UNITAR FARA TVA VALOARE TOTALA FARA TVA 1 cartus hp cf 283a 4 42.02 168.08 2 cartus ce505a/cf280a 2 67.22 134.44 3 hartie copiator sky 30 12.9 387 4 hartie copiator ballet 5 11.95 59.75 5 dosar pvc 250 0.5 125 6 folie protectie 10 7.5 75 7 pix corector pelikan 5 5.46 27.3 8 tus stampila albastru 2 7.56 15.12 9 plic burduf 30 0.78 23.4 10 pix corector pelikan 10 0.84 8.4 11 pix silver ice 10 5.88 58.8 12 pix gel 5 2.1 10.5 13 lipici 5 5.88 29.4 14 lipici kores 3 4.2 12.6 15 etichete 1 29.15 29.15 16 plic burduf 22 2.08 45.76 17 plic a4 30 0.25 7.5 18 usb 3 33.61 100.83 19 usb 2 29.41 58.82 20 cd 10 0.86 8.6 21 dvd 20 1.05 21 22 plic cd 30 0.1 3 23 rigla 2 2.52 5.04 24 rigla 5 2.52 12.6 25 creion 10 1.68 16.8 26 banda adeziva 10 1.26 12.6 27 banda adeziva color 3 4.2 12.6 28 pix pilot 5 10.92 54.6
- Număr anunț
- DA28753765
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU (CUI 5138960)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.523 RON
- Valoare atribuită
- 1.523 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.