Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pensa hemostatica Kocher din oțel inoxidabil - dreapta - 14 cm

Număr anunț
DA34561109
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.847.422 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.847.422 RON