Atribuită
Cumpărare directă
COMBINEZON LAMINAT CU BANDA TERMOSUDABILA TIP 3/4 EN 14126 categoria III – protectie Covid MARIMEA XXL=100 BUC Combinezon unica folosinta de protectie biologica confectionat din material netesut tip TYVEK 55 grame. Prevazut cu banda termosudata la toate cusaturile ceea ce ofera un nivel foarte ridicat de protectie impotriva agentilor patogeni. Material respirabil Aspect: combinezon cu gluga, culoare alba, prevazut cu gluga cu elastic STANDARDE APLICATE - EN 14126:2003+AC2004 – PROTECTIE BIOLOGICA - EN 14605 – TYPE 3-B - EN 14605 – TYPE 4-B - NOTIFIED BODY 2163 - EN ISO 13688:2013 - EU 2016/425 Anexa 9 - Protecție împotriva particulelor solide (etanșare la particule) - Protecție împotriva substanțelor chimice lichide - Protecție împotriva contaminării împotriva particulelor radioactive - Protecția împotriva infecțiilor împotriva sângelui și a virusurilor - Proprietăți electrostatice - Protecție împotriva uleiurilor și lubrifianților Marcaj CE Dispozitim medical 93/42EEC Aviz MS/ANMDM Pretul afisat este per bucata. 1 cutie contine 50 bucati PRENTA TINE LOC DE COMANDA REFERAT 9528/27.09.2021
- Număr anunț
- DA28878923
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.