Atribuită Cumpărare directă

COMBINEZON LAMINAT TIP 5/6 EN 14126 categoria III – protectie Covid MARIMI -M-200buc, L- 400buc, XL-400buc , XXL-200buc, produsul sa fie insotit de certificat de calitate, aviz ANMDM, marcaj ce, livrarea esalonata la comanda ferma,

Număr anunț
DA28798608
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
35113410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.480 RON
Valoare atribuită
9.480 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.480 RON

din 9.480 RON estimat