Atribuită Cumpărare directă

cu marcaj CE si declaratie de conformitate; prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA28745691
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.424 RON
Valoare atribuită
2.424 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.424 RON

din 2.424 RON estimat