Atribuită
Cumpărare directă
Masca de oxigen de unica folosinta, pentru pacientii adulti. Ambalare individuala in punga sigilata. Prevazut cu elastic pentru prindere pe cap si placuta metalica reglabila. Lungime tub 2 metri. Este fabricata din material PVC transparent hipoalergenic. Are forma anatomica pentru un confort optim in timpul utilizarii si se fixeaza cu ajutorul unui sistem elastic. Dispune de un adaptor pentru cuplare si de un furtun flexibil ce asigura o inhalare adecvata. Ambalata individual. Fabricate conform ISO 9001, ISO 13485. Marcaj CE, Aviz Ministerul Sanatatii/ANMDMR
- Număr anunț
- DA28667880
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.790 RON
- Valoare atribuită
- 2.790 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.