Atribuită Cumpărare directă

Studiu geotehnic cu verificare Af (sondaj descoperta continuat cu foraj geotehnic) - 2 studii geotehnice pentru Scoala Baneasa - suprafata de 541,47 mp si Scoala Pietrele in suprafata de 570 mp

Număr anunț
DA28728388
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
Furnizor / câștigător
GEOVISIONS SRL (CUI 26115411)
Cod CPV
71332000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat