Atribuită
Cumpărare directă
Purell - Gel fara clatire pentru dezinfectarea igienica a mainilor - se utilizeaza cu dispenserul dezinfectant maini, Purell Contine agenti hidratanti care contribuie la mentinerea sanatatii pielii Distruge 99,99% dintre cei mai obisnuiti microbi care pot fi daunatori Conform cu: Bactericidal according to EN 1500 (hand sanitiser), EN 12791 (surgical rub), virucidal according to EN 14476 Formula cu 70% alcool este adecvata utilizarii frecvente de catre personalul din spital Gel pentru dezinfectarea igienica a mainilor fara clatire Formula speciala cu agenti hidratanti, care lasa pe maini o senzatie de catifelare si prospetime Recomandat pentru utilizare pe maini cu grad redus de murdarire si in asociere cu o buna igiena a mainilor Admis la analiza senzoriala conform standardului EN 4120:2007 Designul flaconului SMART-FLEX™ utilizeaza cu 30% mai putin material decat HDPE Tehnologia de pastrare a formei mentine forma flaconului un timp mai indelungat in timpul golirii Capacitate rezerva: 1200 ml
- Număr anunț
- DA28823075
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.422 RON
- Valoare atribuită
- 1.422 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.