Atribuită Cumpărare directă

Uscator de maini profesional inox Esenia Smartflow 2100 W Dozator sapun lichid inox 800 ml Uscator de maini profesional inox Esenia Smartflow

Număr anunț
DA28783737
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39712300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.080 RON
Valoare atribuită
4.080 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.080 RON

din 4.080 RON estimat