Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 2 BUC Statie pentru dozator dezinfectant gel Esenia + dezinfectant maini ANIOS DT85 5 litri * 471 LEI 15 BUC Dezinfectant Igienol Multi action spray 750 ml, marin COD 12832* 11.65 LEI 15 BUC Domestos Extended Power - dezinfectant virucid 750 ml COD DOM75MLM * 6.34 LEI 5 BUC Pachet dezinfectant suprafete Aniospray Quick + sapun Anios Savon Doux,1 litru COD PACH-22* 64 LEI 15 BUC Aniosgel 800, dezinfectant maini virucid, 1L* 40.13 LEI 2 BUC Dezinfectant tegumente Aniosgel 85 NPC, 5 litri, biocid, virucid COD DT 855L* 168 LEI 30 BUC Masca faciala de protectie, 3 pliuri, 3 straturi, 50 buc/set COD MFP* 7.5 LEI 20 ROLE Rola prosoape hartie derulare centrala, alba, 2 straturi, Zewa, 325 foi COD 18667* 11.50 LEI 5 BUC Detergent pardoseala Esenia Floor Cleaner - Bubble Gum 5L COD DS 03-01* 22.77 LEI 2 BUC Detergent profesional pentru vase Esenia COD DS 211-0309* 19.50 LEI 5 BUC Solutie curatare geamuri - Esenia Krystal Clear COD ES2001* 24.40 LEI
- Număr anunț
- DA28680121
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SIRIU (CUI 28806383)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.199 RON
- Valoare atribuită
- 3.199 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.