Atribuită
Cumpărare directă
Teren multisport 10x6m cu gazon sintetic 1. Infrastructura Decopertarea stratului vegetal cu mijloace mecanice; Nivelarea si compactarea stratului suport de pământ; Umplutură din balast in grosime de 20 cm, compactat; Folie PVC Beton armat in grosime de 10 cm. 2. Gazonul sintetic multifuncțional, cu fir de 22mm înălțime, este propice sporturilor precum handbal, baschet, tenis, volei, fotbal și altele. Densitatea gazonului ajută la buna desfășurare a jocului, iar flexibilitatea împiedică accidentările jucătorilor. Gazonul poate fi marcat cu linii de culoare albă sau galbenă, iar infill-ul, necesar desfășurării propice a activității, se va face cu nisip cuarţos uscat(10-15 kg/mp). În prețul gazonului multisport sunt incluse transportul, marcajul, montajul precum si materialele. 3. Imprejmuire H=6m Structura împrejmuirii este realizată cu stâlpi metalici din țeava rectangulară zincata cu dimensiunea 100x50x4mm, înglobați în fundaţii de beton C 8/10 având dimensiunea 70x40x40cm și fixați cu prazn din oțel beton PC52 φ10 și plasă metalică împletită si zincata. Rigidizarea împrejmuirii se realizează prin 2 cordoane perimetrale din țeavă pătrată zincata cu dimensiunea 30x30x3mm care leagă stâlpii la înălțimea de 0m și 2m. În spatele porților se vor instala panouri de protecție, pe latimea terenului si 2m inaltime, din plasă de protecţie textilă, rezistentă la UV, ploi şi îngheţ. Împrejmuirea va conține o usa de acces. 4. Dotari: Două miniporţi de fotbal Stabila Profil robust 70mm Re
- Număr anunț
- DA28862820
- Autoritate contractantă
- Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.262 RON
- Valoare atribuită
- 59.262 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.