Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie anuală pentru următoarele autovehicule : 1. Dacia Duster cu numărul de înregistrare MAI 54928, 54929, 54930 conform deviz-oferte nr. 106503/16.09.2021, 106504/16.09.2021, 106505/16.09.2021= 3 buc x 403,36 lei fara TVA (înlocuit filtru aer, filtru carburant, habitaclu, manoperă); 2. Dacia New Duster cu numărul de înregistrare MAI 55252 si MAI 54639 conform deviz-oferte nr. 106508/16.09.2021, 106511/16.09.2021= 2 buc x 163,03 lei fara TVA (înlocuit filtru aer, habitaclu, manoperă); 3. Dacia New Duster cu numărul de înregistrare MAI 55251, MAI 55253, MAI 55667, conform deviz-oferte nr. 106506/16.09.2021, 106509/16.09.2021 ,106515/16.09.2021 = 3 buc x 774,80 lei fara TVA (înlocuit garnitură bușon baie, filtru ulei, aer, filtru carburant, habitaclu, ulei, revizie vehicul, manoperă); 4. Dacia Logan II cu numărul de înregistrare MAI 54638, MAI 54640, MAI 54641, MAI 55314, MAI 55313 = 5 buc x 690,76 lei fara TVA (înlocuit garnitură bușon baie, filtru ulei, aer, filtru carburant, habitaclu, ulei, revizie vehicul, manoperă) ; 5. Dacia Duster cu numărul de înregistrare MAI 54807 si MAI 53908 = 2 buc x 1.015,14 lei fara TVA .
- Număr anunț
- DA28803876
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
- Furnizor / câștigător
- AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.344 RON
- Valoare atribuită
- 9.344 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.