Atribuită
Cumpărare directă
Produs ofertat Valabilitate produs ofertat B. atrophaeus (test sterilizare pentru pupinel) Minim 24 luni de la livrare. B. stearothermophyllus (test sterilizare pentru autoclav) Minim 24 luni de la livrare. Mediu Bulion Selenit x 500/fl. Minim 24 luni de la livrare. Mediu dezoxicolat Agar (DCA) x 500g/fl Minim 24 luni de la livrare. Mediu CARRY-BLAIR Minim 24 luni de la livrare. Mediu Chapman solid x 500g/fl Minim 24 luni de la livrare. Mediu Cromogenic Coliform x 500g/fl. Minim 24 luni de la livrare. Mediu Lauril Sulfat Triptoza x500g/fl Minim 24 luni de la livrare. Mediu Levine x 500 g Minim 24 luni de la livrare. Mediu Nutrient Agar x 500g/fl Minim 24 luni de la livrare. Mediu Roșu Violet Bilă Glucoză (RVBG) Minim 24 luni de la livrare. Mediu Sabourand solid x 500/fl Minim 24 luni de la livrare. Mediu Simmons Citrat Minim 24 luni de la livrare. Mediu TSI Minim 24 luni de la livrare. Mediu XLD x500g/fl Minim 24 luni de la livrare. Nutrient Broth Minim 24 luni de la livrare. Seruri aglutinare anti-Salmonella polivalent O Minim 24 luni de la livrare. Seruri aglutinare anti-Salmonella polivalent O1 Minim 24 luni de la livrare. Trusă latex-aglutinare identificare streptococi 50 teste Minim 12 luni de la livrare. Tulpină de referință Candida albicans ATCC 10231 Minim 12 luni de la livrare. Tulpină de referinţă E. coli ATCC 25922 Minim 12 luni de la livrare. Tulpină de referință Enterococcus faecalis ATCC 29212 Minim 12 luni de la livrare. Tulpină de referinţă St. aureus AT
- Număr anunț
- DA28841351
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.119 RON
- Valoare atribuită
- 7.119 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.