Atribuită Cumpărare directă

CAMERA 16.9/18.4-34 TR218A KABAT - 1 BUC ( pentru tractor John Deer)

Număr anunț
DA28800594
Autoritate contractantă
COMUNA BUCOV (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCOV) (CUI 2843531)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19511200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat