Atribuită Cumpărare directă

Direcția Generală Anticorupție cu sediul în București, Șoseaua Olteniței nr. 390A, Sector 4, intenționează să achiziționeze servicii de revizie tehnică anuală (la 1 an) pentru 15 autovehicule marca Dacia Duster, aflate în perioada de garanție. Operațiunile ce trebuie efectuate cu ocazia reviziei tehnice sunt cele stabilite de producător prin programul de întreținere al autovehiculelor, conform ofertei Garanție : – conform producătorului, in concordanta cu legislația in vigoare.

Număr anunț
DA28694105
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.921 RON
Valoare atribuită
10.921 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.921 RON

din 10.921 RON estimat