Atribuită
Cumpărare directă
Software de testare in efort prin ergospirometrie indirecta (prin analiza volumului de oxigen, dioxid de carbon si a ritmului cardiac) in vederea identificarii zonelor de efort: refacere, zona de antrenament de baza caracterizata printr-un metabolism ridicat al grasimii, zona de antrenament de rezistenta care reprezinta tranzitia catre metabolismul carbohidratilor, zona de efort intens si maximal din care incepe metabolismul anaerob.
- Număr anunț
- DA28858835
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.090 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.