Atribuită Cumpărare directă

Modul software suplimentar bazat pe modulul de software planificare personalizata antrenament. Aduce suplimentar salvarea de template-uri de planuri de antrenament; planificare zilnica, saptamanala si lunara; planificare de antrenament de tip interval, lucru cu greutati, activitate cardio

Număr anunț
DA28858650
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat