Atribuită Cumpărare directă

CONFORM OFERTA: INCLUDE REMEDIERE ILUMINAT INTERIOR PRIN INLOCUIRE CORPURI ILUMINAT, TUBURI FLUORESCENTE INCLUDE REMEDIERE AVARII CIRCUITE ALIMENTARE PRIZE PRIN REFACERE CIRCUIT . INCLUDE REMEDIERE INSTALATIE SANITARA(REZERVOARE, VAS WC, RACORDURI) SI ALIMENTARE CU APA SI SCURGERE INCLUSIV FITINGURILE AFERENTE. INCLUDE DEPLASARE, CONSTATARE SI INTOCMIRE A UNUI DEVIZ OFERTA PRIVIND SERVICIILE PRESTATE. SOCIETATEA EXECUTA TOATE SERVICIILE NECESARE IN VEDEREA ASIGURARII CONDITIILOR DE FUNCTIONARE A AUTORITATII CONTRACTANTE. SOCIETATEA ARE IMPELMENTATE SISTEMELE DE MANAGEMENT AL CALITATII ISO 9001/2008, DE MEDIU 14001/2004 SI DE PROTECTIE SI SECURITATE IN MUNCA 18001/2007. SOCIETATEA ESTE AUTORIZATA ANRE NR.15344/02.12.2019 SOCIETATEA ESTE AUTORIZATA PENTRU IGNIFUGAREA MATERIALELOR COMBUSTIBILE NR 4430/21.10.2014 DACA BENEFICIARUL ARE SI PUNE LA DISPOZITIA PRESTATORULUI CAIET DE SARCINI SI MEMORIU TEHNIC ACESTA VA RESPECTA SI VA PUNE IN OPERA CONFORM STANDARDELOR, NORMATIVELOR SI PRESCRIPTIILOR TEHNICE IN VIGOARE.

Număr anunț
DA28749476
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 233 (CUI 8295950)
Furnizor / câștigător
TUPAL HP IMPEX SRL (CUI 11417985)
Cod CPV
50710000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.523 RON
Valoare atribuită
6.523 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.523 RON

din 6.523 RON estimat